Masz pytanie?

Co to jest

The Green Woodpecker Trill

i po co ta marka została stworzona?

Smacznie i zdrowo!

The Green Woodpecker Trill to rewolucja na polskich talerzach i odpowiedź na oczekiwania tych, którzy marzą o smacznych, pożywnych i zdrowych posiłkach, ale nie mają ochoty przeprowadzać się do kuchni na stałe.

Również dla wegan i wegetarian!

Świeżo i prosto!

Jako pierwsi połączyliśmy smak i aromat starannie wyselekcjonowanych, naturalnych grzybów z niezwykłymi właściwości odżywczymi ryżu oraz kaszy.

Stworzyliśmy bazę pełnowartościowego dania, które przyrządzisz samodzielnie w 20 minut.

Bez chemicznych dodatków!

Do perfekcji opanowaliśmy technologię suszenia świeżych leśnych i uprawnych grzybów. Nie stosujemy przy tym żadnej chemii. Dlatego nie tracą one niczego ze swoich niezwykłych właściwości.

Niczego, poza wodą.

Kto pokocha nasze produkty?

Wszyscy ci, którzy szukają naprawdę naturalnych produktów: pozbawionych konserwantów i gwarantujących wyjątkowe doznania kulinarne.

Wszyscy, którzy uwielbiają kreatywne zabawy w kuchni. Ci, którzy chcą zaspokoić głód szybko, ale w mistrzowskim stylu i ci, którzy choć znają tysiące przepisów, to nadal z pasją poszukują nowych, nieodkrytych inspiracji.

The Green Woodpecker Trill został stworzony w jednym celu: by zamienić Twój zwykły posiłek w oszałamiającą feerię smaków i aromatów.

Naprawdę! Nie przesadzamy!

Nie przekonaliśmy Cię?
Sprawdź co mówią Ci, którzy już spróbowali!

Dlaczego stworzyliśmy

Grzybowe kaszotto i risotto?

Ponieważ ze zdumieniem odkryliśmy, że na polskim rynku brak jest produktów, które łączą wartości odżywcze kaszy oraz ryżu – z wykwintnym smakiem i aromatem polskich, naturalnych grzybów.

Jesteśmy więc pionierami w tej zupełnie nowej kategorii. To fantastyczne uczucie i zarazem niewiarygodnie wielka szansa, którą zamierzamy wykorzystać w dwustu procentach.

Do kogo adresujemy nasze produkty?

Co wyróżnia nasze kaszotto i risotto?

Zobacz, jakie to proste!

Nasz zaprzyjaźniony chef – Marcin Stelmaszyk w krótkim filmie prezentującym Kaszotto i Risotto z dzięciołem.

Jak gwarantujemy

wysoką jakość naszych produktów?

Pochodzenie

Wszystkie komponenty, poza kaszą i ryżem, pochodzą z firmy Jantex.Nasze grzyby pozyskujemy wyłącznie z polskich lasów i wyselekcjonowanych rodzinnych upraw

Naturalne suszenie

Grzyby suszone są strumieniem ciepłego powietrza. Dzięki temu pozostaje w nich to, co najlepsze: witaminy i składniki odżywcze. Suszenie usuwa wyłącznie wodę.

Doskonały smak

Wyjątkowo duże kawałki grzybów to nie tylko gwarancja dobrego smaku i aromatu. To prawdziwa uczta dla zmysłów. Teraz w zasięgu Twojej ręki!